Вінницькі міські бібліотеки відновлюють повноцінну роботу

09 травня 2022, 17:15 (Відредаговано 09 травня 2022, 19:54)

Сьогодні, 9 травня, Вінницька міська централізована бібліотечна система відновлює свою роботу у повному обсязі. У планах проведення гурткової та масової роботи, доступ до інформаційних ресурсів Інтернет та безкоштовний WI-FI.

«З сьогоднішнього дня бібліотеки Вінниці відновлюють свою роботу у повному обсязі. Тепер тут можна не лише взяти книгу додому та насолоджуватись читанням, а й долучитись до занять у гуртках. Адже чимало вінничан вже засумували за майстер-класами, поетичними вечорами, конкурсами, які проходять у бібліотеках. Під час відвідування гуртків можна вивчати іноземні мови, покращувати свої вміння у роботі з комп’ютером, обмінюватись думками, враженнями, спілкуватись та знаходити друзів», – каже заступниця міського голови Галина Якубович.

У бібліотеках діє 53 гуртки та клуби за інтересами для дітей та людей поважного віку. Це і екологічна свідомість, гра в шахи, основи колекціонування, шедеври національної і світової літератури, соціально-психологічна підтримка жінок різного віку та інші заходи. Також для внутрішньо-переміщених осіб та пільгових категорій громадян – доступна безкоштовна реєстрація у системі.

«Ми розуміємо, що маємо тримати свій фронт. Щоб діти та дорослі продовжували читати українську літературу, відвідували різні гуртки, спілкувались та говорили про Україну. У нас діє 22 бібліотеки-філії, а також Центральна бібліотека для дітей та юнацтва і Центральна міська бібліотека імені І.В. Бевза, тому кожному буде зручно відвідувати заходи за своїм місцем проживання», - повідомляє в.о. директора закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Тетяна Верещак.

Додатково:

Більш детально ознайомитись із заходами запланованими на травень можна за посиланням: http://www.vinbiblio.com.ua/kalendar-zahodiv-tsbs

А також графік роботи філій: http://www.vinbiblio.com.ua/rezhym-roboty

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.