«Вінниця-Кельце: 65 років партнерства»: у загальноосвітніх закладах Вінницької громади провели інформаційний марафон у рамках відзначення річниці співпраці міст-побратимів

24 березня 2023, 14:39

Протягом тижня, з 20 по 24 березня, учні 4-5 класів закладів загальної середньої освіти громади презентували свої проєкти щодо історії співдружності українського та польського міст, долучились до тематичних вікторин, виставок, годин спілкування, скайп-зустрічей із учнями з келецьких шкіл-партнерів та просто спілкувались про цінність дружби на прикладі двох міст – Вінниці та Кельце.

У рамках марафону, зокрема, діти отримали світловідбиваючі стрічки-браслети, які для вінницьких школярів передали з муніципалітету Кельце.

«Такі просвітницькі заходи допомагають нашим учням краще зрозуміти партнерство України та Польщі, ознайомитись зі звичаями, культурою та історією Кельце – міста, яке понад пів століття залишається нашим вірним другом. Ми дякуємо келецьким партнерам за чергову допомогу нашій громаді та підтримку наших учнів», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.