Вінничани долучилися до Міжнародного Саміту мерів 2021

04 жовтня 2021, 09:37 (Відредаговано 04 жовтня 2021, 09:39)

Днями у Києві відбувся Міжнародний Саміт мерів 2021. Це щорічний захід, який об’єднує визначних мерів міст з різних країн світу, бізнес-спільноту, представників міжнародних організацій. В рамках саміту проводилася дитяча сесія, у якій взяла участь голова Вінницької дитячої дорадчої ради Анна Крижанівська, учениця 11-Б класу загальноосвітньої школи №16.

Молодь не боїться брати на себе відповідальність. Досвідом участі школярів у міських процесах обмінювалися учні з усієї України. Успішно реалізованими ідеями під час дитячої сесії поділилися 8 дітей з Вінниці, Львова, Тернополя, Харкова, Умані та інших міст. Організували захід Western NIS Enterprise Fund.

Поділилась власним досвідом участі у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» і учениця 11 класу вінницької загальноосвітньої школи №16 Анна Крижанівська. Вона перемогла у конкурсі з ідеєю оновлення простору шкільної їдальні - «CoolFood: територія правильного харчування» https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8525.

«Дуже круто, що наше місто надає такі колосальні можливості для учнів та молоді реалізовувати себе та свої ідеї. Важливо не боятися ініціатив, розвиватися і розвивати своє місто. Пробувати і користуватися такими інструментами», - додала Анна Крижанівська.

Начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко додала, що подібні конкурси є й у інших громадах. Проте Вінниця - одне з перших міст, де запровадили таку ініціативу серед школярів. «Жодне з міст не має такого бюджету конкурсу. У 2021 році він склав 2,5 млн грн. На реалізацію великих проєктів виділено 300 тис. грн, малих - 100 тис. грн», - зауважила Наталія Перекрестенко.

Відзначимо, що Міжнародний Саміт мерів (IMS), заснований у 2016 році. Він є своєрідною платформою для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування. Саме тут народжуються проєкти та партнерства.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.