Вінничанам з соціально вразливих груп населення почали видавати продуктові набори за програмою ЮНІСЕФ

06 вересня 2022, 16:29

Сьогодні, 6 вересня, для малозабезпечених сімей з дітьми та для сімей, у яких виховуються діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають у громаді, що перебувають на відповідних обліках в департаменті соціальної політики й у Службі у справах дітей станом 1 травня 2022 року та є особливо вразливими до наслідків війни, почали видавати пакунки з продуктам в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ.

2894 продуктових наборів отримають вінничани з соціально вразливих груп населення за програмою ЮНІСЕФ. На кожну родину виділяють таку кількість наборів, скільки дітей у родині.

До пакунку входить 21 позиція найменувань, а саме: соняшникова олія, м’ясна та рибні консерви, кабачкова ікра, крупи, сіль, цукор, томатна паста, чай, соки, круасани та інше…

«Нещодавно Вінницька міська територіальна громада стала партнером впроваджуваної АМУ програми ЮНІСЕФ. За отримані кошти департамент соціальної політки ВМР закупив продуктові набори сім’ям з дітьми. Після чого було сформовано перелік родин, які підпадають під умови отримання допомоги, після чого ми повідомили сім’ям, де та о котрій відбудеться отримання. Завдяки працівникам департаменту та його структурним підрозділам, швидко відбувся процес фасування та видача пакетів з допомогою. В найближчі дні ми плануємо роздати усі сформовані пакунки», - каже директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Для вразливих верств населення – це значна економія сімейного бюджету та часу в пошуках найнеобхідніших продуктів.

«Ми неочікували, що в такій великій кількості буде допомога, але ми дуже вдячні, що про нас піклуються. Наразі така підтримка особливо необхідна. У мене четверо діток, тому кошти на продукти розлітаються дуже швидко. Ми сподіваємось, що якнайшвидше закінчиться цей жахливий час для нашої країни, тому з нетерпінням чекаємо миру та повернення додому захисників», - каже вінничанка Марія.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини