Вчились надавати домедичну допомогу, вживати реанімаційних заходів і користуватися дефібриляторами: у Вінниці відбувся тренінг з серцево-легеневої реанімації

28 листопада 2022, 15:20

26 листопада, у ТРЦ «Мегамолл» у рамках всеукраїнського проєкту «CPR 4 U», за сприяння Вінницької міської ради відбувся тренінг з серцево-легеневої реанімації, на якому всі охочі мали змогу здобути навички з надання домедичної допомоги. Після завершення тренінга місту був подарований дефібрилятор, який буде встановлений в ТРЦ «Мегамолл».

Головною метою тренінгу було посприяти зростанню кількості людей, які володіють навичками BLS (Basic Life Support). Під час заходу вісім висококваліфікованих тренерів навчали всіх охочих надавати домедичну допомогу, вживати реанімаційних заходів і користуватися дефібриляторами.

Тренінг був організований благодійними фондами «Разом для України», «Пацієнти України» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

«В умовах війни вкрай важливо володіти навичками надання домедичної допомоги та вміти вживати реанімаційних заходів, – зазначає начальниця відділу лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Наталія Авраменко. – Досить часто саме домедична допомога дозволяє зберегти життя до приїзду карети швидкої допомоги».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики