В амбулаторії Гавришівки відремонтували вхідну групу та постелили тактильну плитку

20 грудня 2021, 12:54

Нещодавно у будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що у селі Гавришівка, зробили капітальний ремонт. Тут відремонтували вхідну групу, облаштували поручні пандусу, замінили вхідні двері та встановили дашок.

У Великій Вінниці під час будівництва та ремонтних робіт значну увагу приділяють доступності об'єктів інфраструктури для людей з особливими потребами. Зокрема, це важливо для закладів охорони здоров'я.

Під час капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-еанітарної допомоги» №1м. Вінниці» в селі Гавришівка відремонтували доріжку до входу у заклад.

Постелили тактильну плитку для людей з вадами зору. Тактильна плитка має яскравий жовтий колір та ребристу поверхню.

Також в амбулаторії встановили бойлер, щоб забезпечити гаряче водопостачання. Зробили водовідведення. Влаштували сантехнічний вузол та облицювали його керамічною плиткою. Встановили обладнання, в тому числі для людей з особливими потребами.

Як зазначила директор ЦПМСД №1 м. Вінниці Людмила Фіщенко, завдяки проведеним роботам ми покращили доступ до амбулаторії людям з особливими потребами.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики