В акції «Вакцинуйся. Збережи життя» вже зареєструвався кожен десятий вінничанин, хто пройшов повний курс імунізації від COVID-19

16 вересня 2021, 12:52 (Відредаговано 13 січня 2022, 17:15)

З першого вересня у Вінницькій міській територіальній громаді стартувала акція «Вакцинуйся. Збережи життя». За два тижні до неї долучились 5 500 вінничан - це люди, які отримали дві дози препарату від коронавірусної інфекції. Наразі повний курс вакцинації пройшли 54 976 містян.

Нагадаємо, долучитись до акції «Вакцинуйся. Збережи життя» можуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і пройшли повний курс вакцинації. Акція триватиме до кінця року.

Аби стати учасником акції, необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia, заповнити реєстраційну форму та дати згоду на обробку персональних даних.

Для того, щоб всі охочі змогли взяти участь в акції, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.

Містяни, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого та третього розіграшів. Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу, шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників. 19 жовтня та 15 листопада буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А 17 грудня – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

«Для всіх, хто бажає щепитись від коронавірусу, повідомляємо, що цими вихідними працюватимуть три Центри масової вакцинації. В «Епіцентрі» на вулиці Батозькій імунізуватись можна буде з 9:00 до 12:00, в приміщенні Торговельно-економічного інституту на вул. Театральній щепитись можна буде з 10:00 до 14:00. За таким же графіком працюватиме і Центр вакцинації у ТРЦ «Мегамолл». Також хочу нагадати, що у вихідні з 9:00 до 16:00 працюють пункти щеплень усіх вінницьких Центрів первинної медико-санітарної допомоги. В будні дні вони відкриті з 9:00 до 19:30», - нагадує заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Також з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 імунізуватись вінничани можуть у двох Центрах вакцинації населення: в приміщеннях Міського палацу мистецтв «Зоря» та Прозорого офісу «Старе місто». В Центрі вакцинації, який розмістився в «Епіцентрі» на вулиці Батозькій, щеплюють вінничан щодня з 9:00 до 12:00.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики