У Вінницькому ліцеї №17 облаштували «ECOHUB-17- освітній простір для кожного»

04 листопада 2021, 09:58

У Вінниці продовжують реалізовувати ідеї учнів, які перемогли у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів». Відтак, у фізико-математичному ліцеї №17 облаштували сучасний «ECOHUB-17 - освітній простір для кожного».

Проєкт передбачав демонтаж старих конструкцій, вирівнювання та часткову заміну підлоги на вінілове покриття, заміну вікон та дверей для кращої вентиляції приміщення та регулювання доступу до сонячного світла у старій шкільній теплиці.

190 квадратних метрів приміщення поділили на 3 частини: зону для спілкування, наукову лабораторію та теплицю. В ній вирощуватимуть овочі, фрукти та екзотичні рослини. Наразі усі роботи по реалізації проєкту завершені. На це з бюджету громади спрямували майже майже 300 тис. грн.

Аби облаштувати сучасну шкільну теплицю необхідним обладнанням, учні розробили ще й еко-проєкт. І у конкурсі екологічних ініціатив «Ековектор» отримали призове місце. За виграні гроші купили нітратомір, мікроскоп та гігрометр.

«Вже кілька років поспіль наші учні беруть участь у різних міських конкурсах. Школярі мають чудову можливість пропонувати свої ідеї, презентувати та реалізовувати їх. Такі конкурси мотивують дітей. І вкотре показують, що учнівські мрії втілюються в життя», - зазначила директорка Вінницького фізико-математичного ліцею №17 Валентина Нестюк.

Довідка:

«Бюджет шкільних проєктів» – це інструмент, завдяки якому у громаді підтримують учнівські ініціативи. Гроші на реалізацію проєктів-переможців виділяють з бюджету громади. Загалом у 2021 році у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» взяли участь 33 навчальні заклади, 9 з них – стали переможцями. На втілення кращих ідей учнів цьогоріч з бюджету громади виділили 2,5 млн гривень.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.