У Вінницько-хутірському старостинському окрузі організували забір крові для поранених Захисників та Захисниць

17 березня 2023, 16:35 (Відредаговано 17 березня 2023, 16:42)

15 березня в амбулаторії центру Вінницько-хутірського старостинського округу відбувся «День донора». Усі охочі, за попереднім записом, мали можливість прийти та здати свою кров, яку згодом використають для порятунку життів поранених Захисників та Захисниць, а також цивільних громадян, які постраждали внаслідок воєнної агресії російської федерації. Загалом до акції доєдналось близько півсотні донорів.

«День донора» організувала адміністрація КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» за підтримки департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради та з ініціативи голови Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» генерал-майора Броніслава Олійника. Забір крові здійснювали медпрацівники Вінницького обласного центру служби кров.

Департамент охорони здоров’я висловив подяку всім жителям с. Писарівка, с. Вінницькі Хутори, директору Вінницько-Хутірського ліцею Миколі Биць, директору Писарівського ліцею Тетяні Глущенко, співробітникам закладу та тим хто відгукнувся та взяв участь у заборі крові.

«Наразі організація таких заходів вкрай важлива, оскільки, через війну, значно зросла потреба у донорській крові, яка потрібна для того, щоб рятувати життя нашим Захисникам та Захисницям, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Ми щиро вдячні всім, хто доєднався до організації заходу, а також тим, хто прийшов на донацію».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики