У вінницькій школі №18 створили медіа-студію «ІДЕЙМАСА»

08 листопада 2021, 10:29

Медіа-студія «ІДЕЙМАСА» з елементами соціального підприємництва з’явилася у вінницькій школі №18. Проєкт передбачав облаштування медіа-центру у закладі, де учні зможуть ознайомитися з основами журналістики та блогінгу. Така ідея учнів перемогла у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів - 2021».

В рамках проєкту в закладі створили шкільну медіа-студію з усім необхідним обладнанням. Вже в цьому місяці фахівці навчать учнів правильно працювати з відеоматеріалами, знімати репортажі, писати матеріали, блоги та створювати інформаційні сторінки в соціальних мережах.

Головна мета проєкту - організувати освітньо-інформаційний простір для роботи шкільного прес-центру та залучити учнів до створення аудіо - та медіа - контенту. Новостворена студія матиме елементи соціального підприємства. Тут учні зможуть спробувати себе в ролях журналіста, блогера, режисера, оператора, керівника підприємства, менеджера, монтажера, редактора. Автори проєкту переконані, що це допоможе школярам визначитись зі своєю майбутньою професією.

Медіа-студія функціонуватиме як тренувальна база, яка дасть можливість учням оволодіти журналістськими навиками.

«Завдяки сучасній студії учні нашої школи зможуть знімати відео, складати сценарії для сюжетів, монтувати їх за допомогою спеціальних програм. А також навчатимуться правильно висловлювати свої думки, розвиватимуть ораторські навички та лідерські якості», - зазначила директорка школи №18 Катерина Поджаренко.

Наразі усі роботи з реалізації проєкту завершили. На нього з бюджету громади спрямували майже 300 тис. грн.

Довідка:

Конкурс «Бюджет шкільних проєктів» проводиться у Вінниці ще з 2019 року. Це інструмент, завдяки якому у громаді підтримують учнівські ініціативи. Гроші на реалізацію проєктів-переможців виділяють з бюджету громади. Загалом у 2021 році переможцями конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» стали 9 закладів, а загальний фонд конкурсу склав 2,5 млн гривень.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.