У вінницькій школі №12 завершують капітальний ремонт харчоблоку

26 листопада 2021, 09:02 (Відредаговано 26 листопада 2021, 09:12)

Невдовзі у вінницькій школі №12 запрацює оновлений харчоблок. Тут вже завершують ремонт приміщення, після чого встановлять сучасне обладнання. Капітальний ремонт проводять в рамках Програми «Спроможна школа для кращих результатів», яка реалізується на умовах співфінансування: 70% коштів - з державного бюджету, 30% - з бюджету Вінницької міської територіальної громади.

У приміщені завершили чорнові роботи: зробили бетонну стяжку підлоги, зацементували стіни, змонтували каркас для підвісної стелі. Також виконали електромонтажні роботи, оновили систему водопостачання та опалення.

Наразі майстри шпаклюють та оздоблюють стіни, укладають плитку на підлогу, проводять підготовчі роботи перед монтажем системи вентиляції повітря, встановлюють дверні блоки. Працюють і над облаштуванням пандусу. Роботи виконали на 75%.

«Департамент освіти Вінницької міськради написав проєкт і взяв участь в Урядовій Програмі «Спроможна школа для кращих результатів». На капітальний ремонт передбачено майже 4,47 млн грн. З субвенції Програми – 3,13 млн грн, з бюджету Вінницької громади – 1,34 млн грн. До того ж міська влада профінансувала і закупівлю обладнання. На це спрямували 2 млн грн. Після завершення ремонтних робіт майстри встановлять обладнання у харчоблоці: пароконвектомати, посудомийні машини, холодильники, виробничі столи, стелажі», – каже директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.