У вінницькій школі №10 створили лабораторний майданчик «Chemical space: вивчай, відкривай, досліджуй»

30 листопада 2021, 09:03 (Відредаговано 30 листопада 2021, 13:05)

Демонстраційно-лабораторний майданчик «Chemical space: вивчай, відкривай, досліджуй» з’явився у вінницькій школі №10. Ідея створити такий майданчик виникла в учнів закладу. Вони підготували проєкт та перемогли у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів - 2021». Завдяки цій ініціативі кабінет хімії оснастили сучасними лабораторними приладами. Тут школярі можуть проводити експерименти та закріплювати свої знання з хімії на практиці.

У рамках реалізації проєкту придбали нове обладнання: цифровий мікроскоп, лабораторний дистилятор, цифрову документ-камеру, лабораторні ваги, штативи, демонстраційний стіл, центрифугу, апарат Кіппа та інший необхідний інвентар для проведення дослідів та експериментів.

«Участь у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» дає змогу реалізовувати цікаві учнівські ідеї. Наші діти вже не вперше долучаються до цього конкурсу. Приємно спостерігати за тим, як за допомогою таких ініціатив, діти розвивають та осучаснюють свій навчальний заклад. І втілюють креативні ідеї в реальність», - зазначила директорка школи №10 Світлана Куца.

На реалізацію цього проєкту з бюджету громади спрямували майже 300 тис. грн.

Довідка:

«Бюджет шкільних проєктів» - це інструмент, завдяки якому у громаді підтримують учнівські ініціативи. Кошти на реалізацію ідей переможців виділяють з бюджету громади. Захист проєктів відбувається за участі не лише фахівців профільних департаментів, а й самих школярів. Загалом у 2021 році переможцями конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» стали 9 закладів, а загальний фонд конкурсу склав 2,5 млн гривень.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.