У вінницькій школі-гімназії №6 діти займатимуться робототехнікою

16 листопада 2021, 14:41

У вінницькій школі-гімназії №6 з’явилася сучасна STEM-лабораторія для занять робототехнікою. Заклад виграв грант від громадської організації «Інноваційні освітні технології» та Благодійного Фонду «LEGO Foundation» і отримав набори для конструювання роботів.

Школа-гімназія №6 перемогла у Всеукраїнському грантовому конкурсі «Class Pack 2021-2022». За результатами якого заклад отримав два гранти FIRST LEGO League Explore + Challenge (програми для дітей 6-10 та 9-16 років). Тепер школярі мають необхідне обладнання для занять робототехнікою, вартість якого понад 250 тисяч гривень.

За умовами гранту учні мають продемонструвати свої розробки на всеукраїнському рівні.

«Нам потрібно взяти участь у фестивалі робототехніки і показати результат командної роботи закладу, - каже заступниця директора з навчально-виховної роботи школи-гімназії №6 Ірина Сабардак. - Даний грант розрахований на 4 роки. Тому щороку ми маємо купувати додаткове поле сезону, по якому рухаються роботи і виконують різні завдання». За умовами грантового конкурсу школа має популяризувати STEM-освіту в інших навчальних закладах міста.

Вчителі інформатики та початкової школи закладу пройшли спеціальні курси з створення та програмування роботів і стали сертифікованими тренерами по роботі із наборами Spike Prime від LEGO EDUCATION ACADEMY і LEGO® Education WeDo 2.0.

Довідка: STEAM-лабораторія - це інноваційне освітнє середовище, в якому діти моделюють, конструюють, вивчають робототехніку, електроніку, графіку та інженерію комплексно.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.