У Вінницю передали допомогу від Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції)

13 січня 2023, 09:47

Вчора, 12 січня, Міжнародна організація з міграції доставила в заклад освіти міста 40 тонн гігієнічних наборів, що включають не лише засоби особистого догляду та гігієни, але й засоби для прибирання. Ці набори за потреби будуть використовуватись у «пунктах незламності».

"Загалом отримали транш гуманітарної допомоги вагою у 40 тонн від Міжнародної організації з міграції. У цьому транші санітарно-гігієнічні набори, які призначені для 80 муніципальних «пунктів незламності» міста. Найближчим часом гуманітрану допомогу розвезуть по цим пунктам. Сподіваємось, що усе це не стане нам у нагоді, але потрібно бути готовими до найгіршого сценарію" , - говорить директорка ліцею Світлана Куца.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко додає, що для Вінниці це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН. "Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що діє за фінансової підтримки Європейського Союзу за постійну активну підтримку і допомогу, й сподіваємося на подальшу співпрацю", - каже вона.

Довідка: Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала свою діяльність в Україні у 1996 році. По всій країні МОМ забезпечує комплексну відповідь на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, репатріантів та приймаючих громад шляхом надання прямої гуманітарної допомоги, діяльності з розвитку та різноманітних інших зусиль.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua