У Вінницю передали допомогу від Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції)

13 січня 2023, 09:47

Вчора, 12 січня, Міжнародна організація з міграції доставила в заклад освіти міста 40 тонн гігієнічних наборів, що включають не лише засоби особистого догляду та гігієни, але й засоби для прибирання. Ці набори за потреби будуть використовуватись у «пунктах незламності».

"Загалом отримали транш гуманітарної допомоги вагою у 40 тонн від Міжнародної організації з міграції. У цьому транші санітарно-гігієнічні набори, які призначені для 80 муніципальних «пунктів незламності» міста. Найближчим часом гуманітрану допомогу розвезуть по цим пунктам. Сподіваємось, що усе це не стане нам у нагоді, але потрібно бути готовими до найгіршого сценарію" , - говорить директорка ліцею Світлана Куца.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко додає, що для Вінниці це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН. "Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що діє за фінансової підтримки Європейського Союзу за постійну активну підтримку і допомогу, й сподіваємося на подальшу співпрацю", - каже вона.

Довідка: Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала свою діяльність в Україні у 1996 році. По всій країні МОМ забезпечує комплексну відповідь на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, репатріантів та приймаючих громад шляхом надання прямої гуманітарної допомоги, діяльності з розвитку та різноманітних інших зусиль.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам