У Вінницю надійшов вантаж допомоги від Aгентства ООН у справах біженців в Україні

27 січня 2023, 09:09

25 січня у одне з ПТНЗ міста Вінниці на базі якого знаходиться колективний центр проживання ВПО надійшов вантаж допомоги від УВКБ ООН. Цього разу в транші підтримки меблі, а саме: ліжка, приліжкові тумби, комоди, шафи, столи, табурети, дзеркала, прасувальні дошки, сушарки для речей тощо.

Як розповів директор ПТНЗ Валерій Дяків, у гуртожитку закладу освіти з перших днів повномасштабної війни, розміщюються переселенців. «Перші переселенці були у нас вже 24 лютого, але з часом у 18 кімнатах завдяки міжнародній неурядовій організації Acted, був зроблений капітальний ремонт, куди й наразі встановлять отримані меблі. Після повного облаштування переселенці переїдуть до цих кімнат», — каже він.

Також Валерій додав, що отримана допомога сьогодні важлива як ніколи, тому велика вдячність партнерам, які не забувають Вінницю.

«Така підтримка — це дуже доречно і важливо, адже у цьому вантажі меблі і, наразі, це дуже цінно. Оскільки зараз, коли ми зовсім не маємо коштів, то потребуємо допомоги. Відтепер ми будемо забезпечені мінімальними потребами, щоб проживати в комфортних умовах. Ми неймовірно вдячні за те, що у нас є дуже гарне житло, з якісним ремонтом та меблями», — каже переселенка з Донецької області Юлія Гость.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії