У Вінниці завершилась реконструкція спортивного комплексу по вул. Янгеля.

16 грудня 2021, 15:58 (Відредаговано 23 грудня 2021, 16:23)

Департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради завершені роботи з реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48 в м. Вінниці.

Об’єкт введено в експлуатацію.

Загальна вартість робіт склала 81,8 млн. грн., з яких кошти міського бюджету – 61,1 млн. грн. (74,7%), субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів – 8,2 млн. грн. (10,1%,) кошти Державного фонду регіонального розвитку – 12,4 млн. грн. (15,2% ) Загальна площа будівлі складає 3864 м2.

В спортивному комплексі є басейн довжиною 25 метрів з 6 доріжками для плавання, дві 3-метрові та одна метрова вишки для стрибків у воду. У комплексі є зал для ігрових видів спорту розміром 41м х17м, гімнастичний зал – 95,31 кв.м, атлетичний зал – 130,87 кв.м , зал сухого плавання – 99,33 кв.м.

Зроблено балкони для глядачів басейну на 100 місць, для глядачів ігрового залу на 150 місць; Для маломобільних груп населення змонтовано пандус на вході в спортивний комплекс, на першому поверсі розташований вертикальний підіймач, в залі басейну розташовано підіймач мобільний механічний, ліфт.

При проведені реконструкції об’єкту виконано: утеплення та оздоблення фасаду будівлі; підсилення несущих стін, колон та ригеля чаші басейну, стін та днища чаші басейну; заміну існуючої покрівлі з утепленням, дверних блоків на металопластикові та алюмінієві; оновлення зовнішніх систем електропостачання, опалення, водопостачання та водовідведення; облаштування гардеробів, вестибюлів, душових, санвузлів, кімнат відпочинку, обслуговуючого персоналу, лабораторії та ряд інш. Зроблено благоустрій навколо спортивного комплексу , тому числі автостоянку, велопарковку, встановлені вуличні меблі та зовнішнє освітлення.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів