У Вінниці завершилась реконструкція спортивного комплексу по вул. Янгеля.

16 грудня 2021, 15:58 (Відредаговано 23 грудня 2021, 16:23)

Департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради завершені роботи з реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48 в м. Вінниці.

Об’єкт введено в експлуатацію.

Загальна вартість робіт склала 81,8 млн. грн., з яких кошти міського бюджету – 61,1 млн. грн. (74,7%), субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів – 8,2 млн. грн. (10,1%,) кошти Державного фонду регіонального розвитку – 12,4 млн. грн. (15,2% ) Загальна площа будівлі складає 3864 м2.

В спортивному комплексі є басейн довжиною 25 метрів з 6 доріжками для плавання, дві 3-метрові та одна метрова вишки для стрибків у воду. У комплексі є зал для ігрових видів спорту розміром 41м х17м, гімнастичний зал – 95,31 кв.м, атлетичний зал – 130,87 кв.м , зал сухого плавання – 99,33 кв.м.

Зроблено балкони для глядачів басейну на 100 місць, для глядачів ігрового залу на 150 місць; Для маломобільних груп населення змонтовано пандус на вході в спортивний комплекс, на першому поверсі розташований вертикальний підіймач, в залі басейну розташовано підіймач мобільний механічний, ліфт.

При проведені реконструкції об’єкту виконано: утеплення та оздоблення фасаду будівлі; підсилення несущих стін, колон та ригеля чаші басейну, стін та днища чаші басейну; заміну існуючої покрівлі з утепленням, дверних блоків на металопластикові та алюмінієві; оновлення зовнішніх систем електропостачання, опалення, водопостачання та водовідведення; облаштування гардеробів, вестибюлів, душових, санвузлів, кімнат відпочинку, обслуговуючого персоналу, лабораторії та ряд інш. Зроблено благоустрій навколо спортивного комплексу , тому числі автостоянку, велопарковку, встановлені вуличні меблі та зовнішнє освітлення.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його