У Вінниці визначили переможця акції «Вакцинуйся.Збережи життя», який отримає суперприз – авто

17 грудня 2021, 14:02 (Відредаговано 17 грудня 2021, 14:06)

17 грудня у Вінницькій міській територіальній громаді відбувся третій, фінальний розіграш призів у рамках загальноміської акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Фінальний розіграш проходив у два етапи. Спершу 40 призів (20 велосипедів та 20 телевізорів) розіграли серед вакцинованих містян, які не стали переможцями попередніх розіграшів. А за суперприз – автомобіль Toyota Corolla – змагались усі учасники акції. Загалом це 28147 вінничан.

Як і два попередні розіграші, фінальний проходив у хабі «Місто змістів». Усі охочі могли подивитись прямий ефір на сторінках Вінницької міської ради та телеканалу «ВІТА» у Фейсбук, адже розіграш транслювали наживо в мережі інтернет.

Перш ніж розпочався розіграш, заступник міського голови, голова конкурсної комісії акції «Вакцинуйся. Збережи життя» Андрій Очеретний зазначив, що ця акція стартувала у Вінниці 1 вересня. Долучитись до неї мали змогу люди, які зареєстровані на території ВМТГ та внутрішньопереміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19. Загалом, для участі в акції «Вакцинуйся. Збережи життя» зареєструвались 28147 містян.

«Під час попередніх розіграшів, вінничани змагались за 30 телевізорів та 30 велосипедів. Усі переможці отримали свої подарунки. Нагадую, що акція проводиться з метою стимулювання мешканців Вінницької міської територіальної громади вакцинуватись від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом», - каже Андрій Очеретний.

На сьогоднішній день у Вінниці повний курс щеплень вже пройшли 131 575 містян, це – 43,9 % від дорослого населення громади. Першою або двома дозами щепились 150 958 (50, 3%)вінничан.

Третій, фінальний розіграш проходив у два етапи. У першому розіграли 20 телевізорів та 20 велосипедів, а у другому – автомобіль. Конкурсна комісія проголосувала за те, що потенційними переможцями в ході третього розіграшу стане 41 учасник, з 1 по 20 номери – майбутні власники телевізорів, а від 21 до 40 – велосипедів, а ще одна людина – потенційний власник головного призу автомобілю Toyota Corolla.

Визначення потенційних переможців відбулося автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування. Під час першого етапу розіграшу 60 учасників акції, які перемогли у попередніх розіграшах, цього разу за телевізори та велосипеди не змагались.

«Нами було обрано сервіс random.org, як найбільш відомий та авторитетний на міжнародному рівні. Ми завантажили 28087 записів до системи і вона випадковим чином визначить 40 потенційних переможців», - розповів директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Список потенційних переможців у прямому ефірі оголосив заступник міського голови Андрій Очеретний. Потім відбувся розіграш суперпризу – автомобіля Toyota Corolla. За нього змагались всі учасники акції - 28147 вінничан. Список тих, хто зареєструвався і дотримався усіх умов акції, завантажили в систему, яка автоматично визначила одного потенційного переможця.

До 21 грудня департамент охорони здоров’я міської ради здійснить перевірку щодо проходження потенційними переможцями повного курсу вакцинації. Потім конкурсна комісія за результатами проведеної перевірки затвердить список переможців – власників 20 телевізорів та 20 велосипедів і головного призу - автомобіля Toyota Corolla окремим протоколом. А департамент економіки і інвестицій, після затвердження остаточного списку переможців акції, повідомить їм дату і час вручення подарунків. Список буде оприлюднений в засобах масової інформації.

Вручення призів відбудеться 21 грудня об 11:00 на майдані Незалежності перед будівлею міської ради.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики