У Вінниці відбувся учнівський форум «Від ідеї – до результату»

18 лютого 2022, 09:32 (Відредаговано 18 лютого 2022, 14:40)

17 лютого у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної пройшов учнівський форум «Від ідеї – до результату». Учні презентували свої проєкти, які перемогли у міському конкурсі «Бюджет шкільних проєктів - 2021» та конкурсі учнівських екологічних ініціатив «Ековектор».

На форумі учні в інтерактивній формі представили реалізовані ідеї: шість великих екологічних проєктів - до 50 тис. грн і один малий - до 20 тис. грн. Нагадаємо, що конкурс учнівських екологічних ініціатив «Ековектор» серед закладів загальної середньої освіти Вінницької громади у 2021 році проводився вже втретє. Його мета - підтримати учнівські ініціативи, залучити молодь до заходів щодо поліпшення стану довкілля.

Також під час форуму свої проєкти представили переможці конкурсу «Бюджет шкільних проєктів – 2021». Презентували вісім великих ідей - до 300 тис. грн і одну малу - до 100 тис. грн. Серед них - військово-спортивний клуб, медіастудія, сучасні кабінети біології та хімії, артстудія, мистецький простір та інші цікаві ініціативи.

«На учнівському форумі ми підсумовуємо велику роботу, яку провели школярі для реалізації проєктів у конкурсах «Бюджет шкільних проєктів» та «Ековектор». На заході учні представили 16 локацій, на якій кожен з них показав свою реалізовану ініціативу. Діти ділилися досвідом та розповідали, звідки брали ідеї. Завдяки цим ідеям учні стають соціально відповідальними. Наші діти готові змінювати свої заклади на краще. Робити їх екологічнішими та комфортнішими. Ми маємо дослухатися і всіляко підтримувати їхні ініціативи. Вінницька молодь – активна і творча, їй потрібно давати змогу проявляти свої здібності», - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Презентаційні локації відвідали учні всіх шкіл Вінницької міської територіальної громади.

Довідка:

Нагадаємо, що 1 лютого у Вінницькій громаді вчетверте стартував конкурс «Бюджет шкільних проєктів» https://new.vmr.gov.ua/u-vinnytskii-hromadi-vchetverte-startuvav-konkurs-biudzhet-shkilnykh-proiektiv Сьогодні, 18 лютого, останній день подачі заявок на участь. Зазначимо, що у 2022 році на реалізацію проєктів-переможців з бюджету громади виділять 2,5 млн грн. Всього за три роки існування конкурсу у Великій Вінниці реалізували 54 шкільних ініціативи.

У квітні стартує міський конкурс екологічних ініціатив «Ековектор». Кожен учень зможе запропонувати свою ідею і таким чином долучитися до поліпшення стану довкілля.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.