У Вінниці відбувся майстер-клас від досвідчених фотографів, який організував «Інститут розвитку міст»

22 березня 2023, 17:14 (Відредаговано 22 березня 2023, 17:33)

Вчора, 21 березня, у Хабі «Місто змістів» влаштували фотомайстерню, участь у якій взяли майже 30 мешканців та мешканок Вінниці. Організував подію «Інститут розвитку міст», а провели її два фотографи з багаторічним досвідом – Сергій Олійник та Максим Галінський.

Майстри ділилися секретами та власними спостереженнями щодо репортажної та сімейної фотозйомок, розповідали про особливості різної техніки та важливість освітлення, підготовку до фотографування та як працювати у несприятливих умовах. Учасниці й учасники заходу також мали можливість на практиці застосувати отримані знання.

Майстер-клас вдалося реалізувати завдяки підтримці інтеркультурного норвезького міста Ставангер.

«Міська рада міста Ставангер підтримала інтеркультурні міста України та сприяла реалізації різних наших заходів. Окрім Вінниці до мережі інтеркультурних міст України також входять Одеса, Павлоград, Суми, Луцьк та Мелітополь, який ще перебуває під тимчасовою окупацією. Ми дякуємо норвезькому місту, адже це можливість відчути, що нам допомагають», – розповіла експертка з питань міжнародної комунікації та проєктної діяльності «Інституту розвитку міст» й координаторка Програми «Інтеркультурні міста» у Вінниці Юлія Кашпрук.

Про інтеркультурну Вінницю дивіться детальніше тут: http://surl.li/frroi

Фото Сергія Олійника та Максима Галінського

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інтеркультурна Вінниця

Вінниця - учасник Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста». Розвиваємо модель міста, що сприяє міжкультурній інтеграції в різних міських спільнотах.