У Вінниці відбувся конкурс для дошкільнят «З Україною в серці»

28 червня 2022, 10:46

Майже тисяча дошкільнят із 59 закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади взяли участь у конкурсі «З Україною в серці», який проходив у межах фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів». Захід відбувався в онлайн і офлайн форматах. Конкурсанти змагалися у таких номінаціях: вокальна, хореографічна, інструментальна, оригінальна, художнє читання.

Різножанрові твори українських письменників та композиторів патріотичного спрямовування, танці народів світу, оригінальне та інструментальне мистецтво були представлені на розгляд журі.

Представники суддівства зауважили, що вкотре переконалися, наскільки талановитою є кожна дитина, наскільки дитячі серця переповнені патріотизмом та любов’ю до рідної Батьківщини, рідного слова. Окремо вони відзначили номери, представлені закладами дошкільної освіти № 7, 9, 23, 35, 39, 52 та 72.

«Кожна дитина має здібності до творчості, певний талант! Завдання дорослих – допомогти розкритися їм. Саме конкурс «З Україною в серці» надав можливість виявити та підтримати талановитих і творчих дітей. Близько тисячі дошкільнят взяли участь у конкурсі як в очній, так і вдистанційній формі. Виступи дітей подарували чудові емоції, яскраві враження та незабутню атмосферу», - каже начальниця відділу дошкільної освіти та обліку дітей Леся Гарник.

Вона також додала, що коли дитячими голосами лунають «Україна – матуся моя», «Ой у лузі червона калина», «Синє небо, жовте поле» - це найтепліше для української душі та розчулює до сліз, тому визначити найкращих було надзвичайно складно.

«Дякуємо кожному учаснику за проявлені старання, креативність, творчість. Переможців конкурсу буде відзначено грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради», - зазначила Леся Гарник.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.