У Вінниці відбувся Чемпіонат пізнавально-розвиваючої гри «Нон-Стоп» серед шкільних команд

30 листопада 2021, 11:28

Впродовж вересня-листопада у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної проходив Чемпіонат пізнавально-розвиваючої гри «Нон-Стоп». У відбіркових турах взяли участь збірні команди 10-х класів із 33 шкіл Вінницької міської територіальної громади.

Мета чемпіонату - розвиток аналітичного, логічного й креативного мислення учнів, створення умов для реалізації пізнавальних, творчих та інтелектуальних здібностей старшокласників.

У кожній відбірковій грі змагалися по 5 команд. Вони виконували завдання у конкурсних рубриках: «Спробуй розгадай», «Детектив», «Шифрограма», «Travel book», «Мандруючи світом», «Мегамозок» та «Секрет».

До фінального туру чемпіонату дійшли 4 команди, які набрали найбільшу кількість балів у загальному рейтингу. Зокрема, це збірні шкіл №1, №6, №7 та №8. Перемогу здобула збірна 10-х класів вінницької школи №8.

Переможців та фіналістів чемпіонату пізнавально-розвиваючої гри «Нон-Стоп» нагородили грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради та сертифікатами на придбання подарунків.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.