У Вінниці в школі №20 створили військово-спортивний клуб «Школа патріотичного гарту»

25 жовтня 2021, 11:59

Військово-спортивний клуб «Школа патріотичного гарту» створили у вінницькій школі №20. Проєкт передбачав створення військово-спортивного клубу, що слугуватиме центром для фізичного розвитку учнів та підвищить рівень практичних знань з предмету «Захист України». Така ідея учнів перемогла у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів - 2021».

Також одним із ключових завдань проєкту було відновлення роботи та проведення капітального ремонту приміщення шкільного стрілецького тиру. Якщо устаткування тиру працівникам закладу вдалося зберегти, то основним завданням стало перетворення старого занедбаного приміщення в багатофункціональний сучасний простір.

Стрілецький тир функціонуватиме як тренувальна стрілецька база, яка дасть можливість учням оволодіти навиками стрільби з пневматичної зброї.

Наразі усі роботи по реалізації проєкту завершено. На це з бюджету громади спрямували 300 тис. грн.

«Ми переконані, що наявність військово-спортивного клубу «Школа патріотичного гарту» в нашому закладі є вимогою сьогодення задля посилення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Відновлення роботи стрілецького тиру та створення клубу сприятиме якісній військово-патріотичній підготовці школярів», – наголосив директор школи №20 Олег Слушний.

Наразі стрілецькі тири функціонують у восьми школах Вінниці.

Довідка:

«Бюджет шкільних проєктів» — це інструмент, завдяки якому у громаді підтримують учнівські ініціативи. Кошти на реалізацію проєктів-переможців виділяють з бюджету громади. Захист проєктів відбувається за участі не лише фахівців профільних департаментів, а й самих школярів. Загалом у 2021 році переможцями конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» стали 9 закладів, а загальний фонд конкурсу склав 2,5 млн гривень.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.