У Вінниці в рамках курсу «Турбота про себе - це...» проведуть тренінги з основ фотозйомки та майстер-клас фізичного напрямку

15 вересня 2022, 16:44

КП «Інститут розвитку міст» продовжує курс «Турбота про себе - це…» у межах реалізації Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади. Від нових мешканців та мешканок нашої громади фахівці «Інституту розвитку міст» отримували запит у необхідності різноманітних тренінгів та майстер-класів, які б допомогли розібратися у собі після пережитих подій та вийти на новий рівень саморозвитку.

«В рамках проєкту Турбота про себе ми провели психологічні тренінги, які відвідали чимало нових мешканців міста, а також вінничан. Наразі приступаємо до реалізації наступного напрямку проекту - турботи про фізичне здоров'я. Тут заплановано класи хореографії, самомасажу, аби допомогти людям відновити гарне самопочуття», - менеджерка проектів КП "Інституту розвитку міст" та координаторка Програми "Інтеркультурні міста" у Вінниці Юлія Кашпрук.

Наступного тижня внутрішньо переміщених осіб, а також вінничан і вінничанок запрошують на два майстер-класи.

У середу, 21 вересня, відбудеться тренінг з основ фотозйомки. Проводитиме знайомство з мистецтвом фотографії Сергій Олійник - репортажний фотограф з 20-річним досвідом. Він поділиться власними знаннями та розповість про тонкощі роботи з фотокамерою, пошук натхнення, правила та помилки фотографів тощо.

Початок тренінгу о 15:00 у хабі Місто змістів (Пушкіна, 11). Для участі варто зареєструватися за цим посиланням - https://forms.gle/H1QS3fNd8SftFimm7

У четвер, 22 вересня, разом з хореографом Глібом Зельгіним заплановано майстер-клас фізичного напрямку та опанують базові техніки хореографії, репрезентації на основі бродвейських технік, стретчинг та самомасаж.

Цей захід триватиме з 16:00 до 18:00 у МЦ «Квадрат» (Театральна, 15). Оскільки кількість учасників обмежена, необхідно зареєструватися за посиланням тут - https://forms.gle/m6uCPijtqzJFH5SE9.

Перевага участі надаватиметься внутрішньо переміщеним особам. Стежити за анонсами можна на сторінці КП «Інституту розвитку міст» у фейсбуці - https://www.facebook.com/irm.vinnytsia

Усі тренінги відбуваються за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проєкт фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інтеркультурна Вінниця

Вінниця - учасник Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста». Розвиваємо модель міста, що сприяє міжкультурній інтеграції в різних міських спільнотах.