У Вінниці в другому семестрі ще більше дітей переходять на офлайн-навчання

02 січня 2023, 16:18

У Вінницькій міській територіальній громаді після завершення канікул на очні уроки вийде ще більше школярів. Це пов’язано з тим, що у деяких закладах освіти Вінницької громади закінчують ремонтні роботи щодо адаптації підвальних приміщень під найпростіші укриття, а низка інших закладів уклала угоди про використання укриттів сусідніх освітніх закладів громади.

Окрім того, ремонтні роботи, що завершують у приміщеннях шкіл, виконують відповідно до вимог ДСНС. Йдеться про наявність кількох евакуаційних виходів, системи вентиляції, інтернету, а також забезпечення засобами пожежогасіння, аптечками, баками для води тощо. Виконання цих завдань зумовлене переходом від стратегічного планування до оперативного.

«Учні скучили за "живою школою", тому із завершенням ремонтів у закладах освіти створено такі умови, щоб ще більше учнів вийшло на офлайн-навчання. Адже розуміємо, що яким би якісним не було онлайн-навчання, воно ніколи не замінить живого спілкування з вчителем, однокласниками наживо», — каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.