У Вінниці створять аудіотеку, щоб заохотити дітей вивчати вірші

16 грудня 2022, 14:59

Чому я маю вчити вірш, і чи знають педагоги усі поезії шкільної програми. Неодноразово школярі задають чимало питань, коли отримують завдання вивчити той чи інший вірш. Такі питання і надихнули викладачів одного з вінницьких ліцеїв створити шкільну аудіо збірку програмових поезій «Почитай мені вірш».

«Наша мета – це створити аудіотеку, аби заохотити дітей до вивчення віршів та вкотре прославити українське слово. В планах взяти весь програмовий матеріал від 1 по 11 клас, і зробити таку велику аудіозбірку, щоб школярі будь-якого класу могли зайти на наш сайт і скачати собі вірш, який вони вивчають, – зазначає директорка вінницького ліцею Наталія Підлісна.

Як розповідає вчителька української мови та літератури Світлана Бабчинська, то саме зараз у програмі сьомого класу діти вивчають вірш «Мені однаково чи буду…», в якому кожен рядок пронизаний любов’ю до Батьківщини. «І мені було дуже цікаво, як у моєму виконані звучатиме цей вірш, адже кожен по-різному його інтонує. Тому ми з педагогами вирішили на власному прикладі показати учням, як повинні звучати ті чи інші вірші», – додала пані Світлана.

Записати вірші виявили бажання і школярі, адже багато бажаючих проникнутись поезією та зрозуміти в яких умовах написаний вірш.

Завершення запису аудіозбірки «Почитай мені вірш», планується до кінця навчального року.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.