У Вінниці ще один дитячий садочок відновив свою роботу

14 листопада 2022, 16:50

З 11 листопада, заклад дошкільної освіти №4 в мікрорайоні Вишенька, відчинив свої двері для дітей, які проживають у ВМТГ.

Нещодавно поруч із дошкільним навчальним закладом №4 в підвальному приміщенню одного з ліцеїв міста адаптували укриття, яке буде використовуватися для відвідувачів садочка та школи під час повітряної тривоги.

Укриття, яким користується малеча, оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС, тобто приміщення має другий вихід, є витяжка, нове освітлення, вбиральні, Wi-Fi, вогнегасники та аптечки. Всі необхідні роботи виконано, адже безпека важливіше всього. Місто наразі перейшло від стратегічного планування до оперативних планів та працює над відповідними завданнями. «Відкриваємо чергові садочки у різних районах міста, щоб батьки могли залишити діток під наглядом педагогів. У звичному режимі у нашій громаді вже працюють 29 дитячих садків, з яких: 27 – комунальні. Вони мають власні захисні приміщення або використовують укриття, які відповідають нормам і розташовані поруч. Безпека дітей – найважливіше. І ми надалі будемо покращувати умови в укриттях дошкільних закладів», - зазначає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

За словами завідувачки дошкільного закладу №4 Світлани Березової, в укритті одночасно можуть перебувати до 100 діток і 50 дорослих.

«На сьогоднішній день, вже 40 діток відвідують ДНЗ. На щастя, за два останні дні укриттям ми ще не користувались, адже минулось без повітряних тривог. На випадок небезпеки, діти у супроводі вихователів та помічників будуть оперативно одягатись та переходити до укриття. Аби малеча не хвилювалась та з легкістю перебувала в сховищі, адміністрація садочка підготувала план проведення цікавих занять та музичних хвилинок», - каже Світлана Березова.

Нагадаємо, що на час повітряної тривоги вінничани також можуть скористуватися укриттям, аби перечекати загрозу обстрілів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.