У Вінниці привітали працівників дошкілля з професійним святом

27 вересня 2022, 17:26

Сьогодні, 27 вересня, 40 працівників закладів дошкільної освіти, отримали нагороди приурочені до Дня дошкілля. А це – кухарі, вихователі, помічники вихователів, завідуючі, підсобні працівники, пралі, тобто усі ті люди, які створюють комфорт у садочках для наших дітей.

«В неділю, 25 вересня, Україна відзначала День дошкілля. Це свято всіх людей, які присвятили своє життя маленьким українцям. Цьогоріч нагородження відрізняється від попередніх років, адже відбувається у воєнний час, тому було прийняте колегіальне рішення нагороджувати людей не тільки за досягнення у виховані маленьких вінничан, а й за їх громадянську позицію», – каже директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Оксана Яценко додала, що вже на третьому тижні повномасштабної війни, чергові садочки розпочали свою роботу. «Працівники дошкілля, попри те, чи працює садочок, чи ні, весь свій вільний час присвячували та присвячують волонтерській діяльності. Вони плетуть маскувальні сітки, готують кулінарні набори для бійців, ліплять вареники, складають гуманітарні вантажі та допомагають внутрішньо переміщеним особам. Отож, сьогодні, ми відзначили саме тих людей, які кожним своїм кроком та кожною своєю дією наближають нашу Перемогу, не шкодуючи ні часу, ні здоров’я», – додала вона.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.