У Вінниці продовжує збільшуватись кількість хворих на COVID-19. Станом на 13 вересня у місті хворіє 1211 людей

13 вересня 2022, 14:46

У Вінницькій міській територіальній громаді за минулу добу було зафіксовано 82 нових випадки. Під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 1123 пацієнти із встановленим діагнозом COVID-19, у яких переважно безсимптомний або легкий перебіг хвороби. На стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 88 містян. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради.

«Динаміка захворюваності на COVID-19 продовжує зростати. При перших же симптомах хвороби потрібно звертатись до свого сімейного лікаря, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Єдиний спосіб вберегти себе від коронавірусної інфекції – вакцинуватись. Також не менш важливим є дотримання протиепідемічних норм і правил особистої гігієни».

Щоб отримати щеплення, потрібно звернутись до одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 09:00 до 18:00 год. Попередньо варто проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем. Наразі у Вінниці в наявності є вакцини Janssen (Джонсон і Джонсон) та CoronaVac».

Нагадуємо, що у Вінниці вакцину від COVID-19 можна отримати у п’ятьох ЦПМСД

Вакцинація безоплатна для всіх громадян України.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики