У Вінниці працівники «Вінницязеленбуд» розпочали висаджувати дерева по вулиці Пирогова

11 листопада 2022, 16:09 (Відредаговано 11 листопада 2022, 16:21)

Колектив МКП «Вінницязеленбуд» активно працює, аби в теплу пору року радувати гостей міста та вінничан зеленими насадженнями. Сьогодні, 11 листопада, працівники підприємства висадили 57 кленів, а наступний рік планують висадити ще близько 50 дерев, аби повністю засадити дану алею.

«Ця сторона вулиці досить сонячна, що як раз і полюбляє дане дерево. Тут велика кількість сонячного проміння, тому дерева будуть почувати себе чудово», – розповідає очільниця КП «Зеленбуд» Тетяна Прибиш.

Тетяна Прибиш, яка керує міським комунальним підприємством «Зеленбуд» півроку, розповіла, що під час висадки дерев додають спеціальні кульки гідрогелю для затримання вологи, а також спеціальні стимулятори росту. «Це сприяє приживлюваності саджанців. Для кращого поливу біля дерева монтують спеціальну трубу, завдяки якій вода одразу потрапляє до коріння».

Наразі працівники підприємства висаджують дерева і в центральній частині міста, на вулицях Замостянській, Грушевській, Театральній, Артинова, Соборній, та на майдані Незалежності.

Також «Вінницязеленбуд» розпочала посадку дерев у парку Хімік. На сьогоднішній день вже висадили 23 ясени вузьколистих та 55 бересклетів форчуна. Найближчими днями планують висадити там ясен звичайний, та велику кількість кущів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради