У Вінниці осучаснили спортивний майданчик біля школи №26

15 листопада 2021, 09:08

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді збільшується кількість навчальних закладів, де уроки фізичної культури проводять на відкритому повітрі на сучасних спортивних майданчиках. Цьогоріч оновили спортивне ядро школи №26. Там повністю замінили покриття, пофарбували огорожу та ворота.

Один із пріоритетів міської влади - спрямовувати муніципальні інвестиції на проєкти, які формують здорову та активну громаду. Один із них - капітальний ремонт спортивного ядра вінницької школи №26.

Спортивне ядро побудоване за кошти інвестора у 2016 році. У рамках інвестиційної угоди зробили три поля: для міні-футболу, волейболу та баскетболу. З того часу на майданчику займалися спортом школярі та мешканці мікрорайону. На початку нового начального року на спортивному ядрі розпочали масштабні ремонтні роботи.

«У нашому закладі осучаснили спортивний майданчик: демонтували старе покриття та постелили нове зі штучної трави на футбольному полі. Крім того, встановили полімерне покриття на волейбольному та баскетбольному полях. Повністю пофарбували огородження і ворота. А ще облаштували додаткові сітки біля воріт для того, щоб послабити удар м’яча. Це задля безпеки наших дітей», - розповіла директорка школи №26 Сніжана Резнік.

Усі роботи з капітального ремонту завершені. На це з бюджету громади спрямували майже півтора мільйони гривень.

Крім оновлення спортивних майданчиків, у місті дбають і про дозвілля найменших мешканців громади. Зокрема, ремонтують та підтримують у належному стані ігрові майданчики. Цьогоріч капітальний ремонт розпочали на дитячому майданчику, що на території школи №35.

«На ігровому майданчику демонтували старі металоконструкції, влаштували гумове покриття та покриття спеціальних плит, відремонтували комплекси «машинка» та хатинку «бджілка». Оновили лавочки, частково замінили та пофарбували дерев’яні конструкції», - зазначила заступниця директора департаменту освіти з економічних питань Наталія Мазур.

На ремонт дитячого майданчика з бюджету громади виділили 955,148 тисяч гривень.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.