У Вінниці облаштували центри дозвілля та навчання від ЮНІСЕФ

07 вересня 2022, 15:26

У Вінниці на базі закладу освіти та двох гуртожитків ПТНЗ облаштували простори дозвілля та навчання, аби маленьким мешканцям нашої громади та гостям міста було зручно й комфортно проводити своє дозвілля.

Раніше представники фонду ЮНІСЕФ обрали три заклади, в яких облаштують центри дозвілля та навчання, для того, аби ними могли користуватись, як діти-переселенці, так і маленькі вінничани.

«Завдяки тому, що міська влада активно співпрацює з міжнародними організаціями, ми постійно отримуємо допомогу. Цього разу для облаштування Центрів з розміщення ВПО передали 50 м ‘яких великих пуфів та 30 малих. Раніше вже отримували від ЮНІСЕФ інші меблі для облаштування даного простору, а саме: стільчики, столики, фліпчарт дошку та пакунки для дітей з усім необхідним у навчанні», - каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Директор закладу Олександр Козлов додав, що ця підтримка є необхідною, адже даний заклад освіти наразі виконує функцію тимчасового проживання для ВПО. «Тому діток у нас вдосталь, які відтепер будуть гуртом проводити там своє дозвілля», - каже він.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.