У Вінниці на коронавірус хворіє 696 дітей

02 лютого 2022, 15:14

У Вінницькій міській територіальній громаді зростає кількість дітей, хворих на коронавірусну інфекцію. Станом на друге лютого на COVID-19 занедужали 696 маленьких вінничан. Це діти віком до сімнадцяти років.

На стаціонарному лікуванні у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні перебуває 37 дітей. До цього закладу госпіталізують дітей із встановленим діагнозом COVID-19, які проживають у Вінницькій міській територіальній громаді.

Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні нині перебуває 659 маленьких вінничан, у яких легкий або безсимптомний перебіг коронавірусної хвороби.

«Протягом минулого тижня ми фіксували від 50 до 70 нових випадків інфікування COVID-19 серед дітей. Ця хвороба вражає з кожним днем усе більше маленьких вінничан. Ймовірно, що це штам «Омікрон», бо симптоми захворювання нагадують класичну гостру респіраторну вірусну інфекцію. Спостерігається підвищення температури, закладеність носа, нежить, чхання, біль у горлі, головний біль, слабкість, можуть бути і диспептичні розлади. У лікарню госпіталізуємо дітей, у яких середній ступінь важкості коронавірусної інфекції та наявні клінічні прояви бронхіту та пневмонії», - говорить директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

За словами Олександра Шиша, у січні на коронавірусну інфекцію хворіла 431 дитина. За аналогічний період минулого року - 80 маленьких вінничан. Впродовж 2021 року у Вінницькій громаді на COVID-19 захворіли 1577 дітей.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики