У Вінниці формують базу даних з переліком об’єктів, де може розміститись евакуйований бізнес

22 березня 2022, 17:31

Війна в Україні змушує сотні українських підприємств шукати шляхи для збереження своїх виробничих потужностей. Чимало представників таких компаній нині розглядають Вінницю, як майданчик для можливого переміщення бізнесу.

Враховуючи запити, що вже надходять, міський департамент економіки та інвестицій розпочинає збирати інформацію щодо вільних об’єктів нерухомості, які можуть бути запропоновані для розміщення зазначених підприємств на території Вінницької МТГ. Зокрема, підійдуть ангари, складські, офісні та виробничі приміщення тих компаній, які зараз простоюють або ж працюють не на повну потужність.

“У ці важкі часи українці повинні гуртуватися, щоб разом наблизити Перемогу у війні. Закликаю вінничан сприяти розвитку економіки, щоб мати ресурси для протистояння окупантам! Зараз важливо, щоб бізнес в Україні продовжував свою роботу. Адже це автоматично - виплата зарплат найманим працівникам, податки та виготовлення необхідних для життя товарів. Економіка має працювати і давати нам ресурси для протистояння окупанту!”- наголосив на своїй сторінці у фейсбуці заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

А директор департаменту Максим Мартьянов повідомив, що наразі розроблено відповідну Google-Форму «Потенціал вільних виробничих площ для нових (переміщених ) підприємств на території Вінницької міської територіальної громади».

Google-Форма доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7FXleFohOWf0vdbZuTfTRXfZ6Sidyl2HJHYBuKEXjCNZb4g/viewform

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади

Відкритий бюджет громади

Бюджет громади – її головний фінансовий документ, план утворення та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюють органи місцевого самоврядування

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади