У Вінниці дистанційно навчаються понад 500 дітей з інших областей України

29 березня 2022, 18:13

У закладах освіти Вінницької міської територіальної громади продовжується дистанційне навчання. Освітній процес відновили 14 березня. Наразі до онлайн-навчання доєдналося 33 726 учнів, а це – 72,1% від усієї кількості школярів. Крім того, до уроків у дистанційному форматі долучаються і внутрішньо переміщені особи. Відтак, освіту у вінницьких школах здобуває 533 дитини з інших населених пунктів України.

Як розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, графік онлайн-навчання може змінюватись. Уроки починаються не раніше 9-ої ранку. У разі повітряної тривоги заняття призупиняються і відновлюються після сигналу відбою тривоги.

«Вже третій тиждень у Вінницькій громаді триває освітній процес за дистанційною формою навчання. На сьогодні 72,1% відсоток учнів охоплено дистанційним навчанням. Варто зазначити, що все більше до онлайн-уроків приєднуються діти із сімей вимушено переміщених осіб. Наразі це 533 дитини. Для дітей, які виїхали з «гарячих» точок, процес відновлення навчання як ніколи важливий. Він допоможе соціалізуватись, налагодити комунікацію з однолітками й покращити психологічний стан дитини», - говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Реєстрація до школи внутрішньо переміщених дітей здійснюється за заявою одного з батьків, після чого учні можуть бути зараховані до школи, яка найближче знаходиться до місця їхнього теперішнього перебування.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.