У школі №12 створили «Мистецький простір «Sтудія – ART»

05 жовтня 2021, 10:02

Учні школи №12 відтепер мають свою багатофункціональну мистецьку студію. Школярі тут можуть слухати музику, грати на гітарі, записати свій трек, зняти відеокліп та навіть запрошувати професіоналів на майстер-класи. Створити таку студію вирішили учні цього закладу Максим Джус та Катерина Пишна. Саме вони подали на міський конкурс «Бюджет шкільних проєктів» ідею «Мистецький простір «Sтудія – ART». Під час голосування від координаційної ради вона набрала 18,50 балів. Це ще один із великих проєктів-переможців, який вже реалізували в цьому році.

Приміщення, де розмістилась багатофункціональна мистецька студія, відремонтували, придбали проєктор, демонстраційний екран, ноутбук, професійний фотоапарат, мікрофон для звукозапису, гітару, цифрове піаніно, меблі та інший необхідний інвентар.

«Ідея переобладнати звичайний кабінет музики у багатофункціональну мистецьку студію з сучасним інтер’єром та обладнанням була у дітей давно. Участь у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» дала їм шанс втілити бажане в реальність. Проєкт є великим, тому на його реалізацію було закладено триста тисяч гривень бюджетних коштів та 39100 грн співфінансування інших джерел. Ми з нетерпінням чекаємо креативних ідей наших учнів, щоб знову мати можливість взяти участь у цьому конкурсі, адже завдяки йому мрії учнів стають реальністю», - розповіла заступниця директора з виховної роботи ЗШ №12 Анна Пелипчук.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.