У День міста Вінницька громада зросла на 8 маленьких жителів

17 вересня 2021, 16:52

11 вересня, коли у Великій Вінниці святкували День міста, громада поповнилася 8 немовлятами. Цього дня народилося 3 хлопчиків та 5 дівчаток. Родичів маленьких вінничан, які народилися до початку фінального концерту, вітали на головній сцені міста. А батьків тих, хто народився пізніше, привітали сьогодні, 17 вересня, у Вінницькій міській раді. Їм вручили коляски та розвиваючі килимки.

Серед тих, хто отримав візок – батьки новонародженої Мілани - Юлія та Володимир Грицик. Мама дівчинки каже, що це необхідний та неочікуваний подарунок.

«У нас народилася дівчинка Мілана, це наша друга дитина. Коляска для нас – дуже необхідний подарунок. Ми такого не очікували, адже дитячі візочки зараз коштують немало і ми раді, що отримали його. Нам такий подарунок подобається. Коляску обрали чорного кольору, у неї стильний дизайн», - поділилася враженнями мама Мілани Юлія Грицик

Нагадаємо, що до початку фінального концерту у місті народилось 2 хлопчиків та 4 дівчаток. Першим народився хлопчик – о 07:25, з вагою 4 кг і зростом 57 см. Через годину на світ з’явилася дівчинка з вагою 3,800 кг і зростом 56 см. Найменшою у День міста народилася дівчинка у пологовому будинку №1 із вагою 2,860 кг та зростом 51 см. Останньою також народилася дівчинка о 21:56 в Центрі матері та дитини з вагою 3,340 кг та зростом 50 см.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики