У День міста у Вінниці буде розгорнуто ще один Центр масової вакцинації - в кінотеатрі «Родина»

10 вересня 2021, 10:21

11 вересня у Вінницькій міській територіальній громаді працюватимуть чотири Центри масової вакцинації населення: в приміщеннях кінотеатру «Родина», Вінницького торговельно-економічного інституту, «Епіцентрі» на вулиці Батозькій та ТРЦ «Мегамолл». Також традиційно можна буде імунізуватись в пунктах щеплень Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Цієї суботи для вінничан працюватимуть чотири Центри вакцинації. Два з них – у середмісті. Це муніципальний кінотеатр «Родина» (вул. М. Оводова, 47), який прийматиме усіх охочих з 12:00 до 16:00. Та приміщення Торговельно-економічного інституту по вул. Театральній, де щепитись можна буде з 10:00 до 14:00. За таким же графіком працюватиме Центр вакцинації у ТРЦ «Мегамолл». А в «Епіцентрі» на вулиці Батозькій імунізуватись можна буде з 9:00 до 12:00.

Нагадаємо, що у вихідні з 9:00 до 16:00 працюють пункти щеплень усіх вінницьких Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Щоб вакцинуватись, потрібно мати при собі паспорт громадянина України. А тим, хто не має підписаної декларації з сімейним лікарем, необхідно також мати ідентифікаційний код.

«Хочу нагадати, що щеплюють вінничан безкоштовно. Імунізація проводиться наявними на день вакцинації препаратами за розподілом МОЗ України, а при бажанні щепитись іншою вакциною – варто звернутись до сімейного лікаря. Коли з’явиться необхідний препарат, лікар запросить на вакцинацію», - каже заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики