Турнір з футболу, майстер-класи та онлайн-вікторина, – у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відзначають День захисту дітей

01 червня 2022, 15:51

Зараз діти, як ніколи потребують уваги. Тому до Міжнародного дня захисту дітей педагоги Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної організували для юних вінничан заходи, де можна поринути у світ творчості, фантазії та веселих розваг, а також відчути радість дитинства. Сьогодні, першого червня, на стадіоні Палацу дітей та юнацтва розпочався Відкритий юнацький турнір з футболу «Олімпійський первоцвіт». У турнірі змагаються шість футбольних команд: «Темп -1» КЗ «ВМПДЮ ім. Лялі Ратушної», ДЮСШ «Нива» м. Вінниця, ДЮСШ м. Хмільник, «Олімпік» м. Вінниця, «Темп-2» КЗ «ВМПДЮ ім. Лялі Ратушної», «Фенікс» м. Жмеринка.

Окрім того, члени клубів «Лідер», «Бумеранг» та «Покоління UA» створили два відеорепортажі «Діти та війна» та «Діти – це наше майбутнє», в яких юні вінничани показали, яке щасливе та безтурботне життя було у нас до 24 лютого.

https://youtu.be/RYx6HKhdxRU

Для дітей-переселенців, які проживають у гуманітарних центрах тимчасового перебування у місті Вінниці, з нагоди свята провели майстер-класи із логічних ігор, з виготовлення патріотичних браслетів, «малюнок кавою». Також для естетичного виховання діток було організовано розважальну програму «Музичний експрес».

Ще у День захисту дітей педагоги Палацу дітей та юнацтва запрошують усіх бажаючих взяти участь в онлайн-вікторині «Калейдоскоп дитинства» за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQL

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.