Цікаве та безпечне дозвілля для вінницької малечі

07 жовтня 2022, 16:01

У Вінниці для малечі міста нині діє 13 підліткових клубів за місцем проживання, які відвідують діти різної вікової категорії від 3 до 15 років. Це заняття з раннього розвитку, дошколярик, можливість вивчення польської та англійської мов, а також гуртки з малювання, авіамоделювання, футболу та Lego-конструювання.

«Для нас найголовніше аби діти почувались в безпеці, декілька Центрів розміщенні в укритті, аби не переривати навчальний процес та зберегти комфорт діток. Інші гуртки у яких нема власного укриття, мають домовленість з сусідніми приміщеннями, тому після оголошення тривоги, дітки разом з педагогами та батьками прямують швидко в укриття», - зауважує начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Як розповідає директор VinSmart Центру Дмитро Мира, то є кілька умов, які батьки повинні виконати, аби діти ходили до нас на офлайн заняття. По-перше, вони мають бути поруч з Центром, або в приміщенні, де проходять заняття. Також мають бути чергові батьки, які можуть допомогти діткам в разі повітряної тривоги.

«На гуртки я відпускаю впевнено, адже аналізую ситуацію та власними очима бачила, де саме проходить дозвілля дітей. Також мені подобається, що перед початком будь-якого заняття, педагоги та організатори нагадують малечі, як діяти у випадку повітряної тривоги», - каже мати вихованця VinSmart Тетяна.

Малечі дуже подобається формат живого спілкування з однолітками, яке завжди приносить позитивні емоції.

«А ще навчатись разом з друзями, це так круто», - каже шестирічна Настя.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.