Стажування медиків та розвиток побратимства: Сергій Моргунов зустрівся з Послом Ізраїлю Міхаелем Бродським

19 січня 2022, 18:32

Сьогодні, 19 січня, міський голова Сергій Моргунов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським. Обговорювали стажування вінницьких медиків у ізраїльських клініках, можливість розвитку медичного туризму, активізацію зв’язків з містом-побратимом Бат-Ямом. Пан Посол зазначив, що ізраїльська сторона готова до поглиблення подальшої співпраці з Вінницею.

Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський під час розмови з міським головою зазначив, що є чимало проєктів, які можна реалізувати спільно. «Сьогодні ізраїльські підприємці та компанії зацікавлені більш активно працювати на ринку України. Вінниця - це великий регіон, і є зацікавленість з ізраїльської сторони щодо роботи у різних напрямках медицини, наприклад, в онкології», – каже Міхаель Бродський.

Міський голова Сергій Моргунов звернувся до Міхаеля Бродського щодо сприяння у прийнятті на стажування вінницьких медиків в ізраїльські лікарні. «Було б добре, щоб вінницькі лікарі та медичні сестри, які працюють у реанімації, екстреній медицині, змогли протягом кількох тижнів переймати досвід у ізраїльських лікарнях. Вінницькі медики вже проходили подібні стажування в Італії у госпіталі при Ватикані, і ми зрозуміли, що це дуже хороша практика, в тому числі й для зміни ставлення наших спеціалістів до організації самого процесу лікування, що важливо для надання якісної медичної послуги», – зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова також ознайомив поважного гостя з роботою муніципального Ситуаційного центру, при створенні якого використали і досвід Ізраїлю у формуванні безпечного міського середовища.

Відзначимо, що завтра, 20 січня, від Посольства Ізраїлю в Україні передадуть допомогу Вінницькій обласній клінічній дитячій інфекційній лікарні за підтримки Ізраїльського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку в Міністерстві закордонних справ MASHAV. Серед іншого, тут будуть засоби індивідуального захисту та засоби медичного призначення.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики