Станцію фільтрації та мінералізації води встановили в трьох вінницьких профтехучилищах

26 травня 2022, 09:39

Днями від Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції) та міжнародних донорів, отримали три станції фільтрації та мінералізації, які встановили у вінницьких профтехучилищах. Заклади обирали опираючись на те, де наразі проживає й харчується найбільша кількість ВПО.

"Це дев’ятиступеневий фільтр із функцією мінералізації, де вода проходить дев'ять ступенів очистки, проходячи через напівпроникну мембрану після чого готова до вживання. Поруч із фільтром встановлено питний фонтанчик, з механічним і сенсорним кранами. Воду після фільтрації використовують як і для приготування їжі, так і для пиття ВПО", - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

"Дякуємо Міжнародній організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції) та міжнародним донорам, адже вода - це основа життя, основна складова побудови людського організму, і вона має бути повноцінно насиченою мінералами", – додає Оксана Яценко.

Нагадаємо, що у Вінниці з 2018 року, такі системи очищення питної води встановлені у всі заклади дошкільної та загальної середньої освіти.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії