Щомісячна гуманітарна допомога для військових від освітян Вінниці. Про що йдеться?

10 січня 2023, 10:35

Вже традиційно кожного місяця, заклади освіти міста ініціюють допомогу для воїнів, які на передових позиціях захищають нашу Батьківщину. Ось і нещодавно черговий вантаж вирушив на Схід.

Ще від початку повномасштабного вторгнення у Вінниці на базі ліцею №29, адміністрацією закладу, учнями та батьками було створено волонтерський центр «Ти не один». Декілька закладів освіти ВМТГ доєднується щомісяця до поповнення запасів волонтерського центру, адже вінничани ніколи не залишаються осторонь.

У транші все необхідне, а саме: плити для приготування їжі, тепловізор, одяг, взуття, буржуйки, окопні свічки, їжа, вода та багато іншого. Також цього разу до траншу входили приготовлені власноруч школярами імбирні пряники, кутя, обереги та листи, адже маленькі містяни хотіли аби святкова атмосфера була і в наших захисників.

Як розповів вчитель захисту України ліцею №29 та учасник бойових дій Павло Мигун, то за одинадцять місяців війни, така допомога була доставлена до: Чернігівщини, Київщини, Харківщини, Миколаївщини, Сумщини, Херсонщини, Донеччини, адже ті регіони, які деокупували, зазнали багато втрат, як людських, так і матеріальних. «Я тримаю зв’язок з військовими, вони озвучують нам свої потреби, і вже тоді ми збираємо допомогу. Тому, завдяки спільним зусиллям колективів закладів освіти, батьків та підприємця Волинця Костянтина, ми щодня наближаємо нашу Перемогу», – зазначає Павло.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua