Ще один дитячий садочок відновив роботу у ВМТГ

07 листопада 2022, 09:14

4 листопада, садок «Лісова казка» у (с. Писарівка) відчинив свої двері для маленьких вінничан, аби діти, які проживають у нашій громаді, мали змогу навчатись та проводити час з однолітками, тим самим, даючи батькам можливість спокійно ходити на роботу.

Нещодавно поруч із закладом дошкільної освіти «Лісова казка» (с. Писарівка). адаптували укриття, яке буде використовуватися для дітей із садочку під час повітряної тривоги.

Як зауважує директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, в укритті, для малечі облаштовано місця для ігор, створені осередки самостійно-художньої й пізнавальної діяльності, а освітнє середовище є безпечним, інформативним, цікавим та змістовним.

«Загалом у різних мікрорайонах Вінницької міської територіальної громади працюють у звичній формі 30 чергових дитячих садків різних форм власності. Наразі більше двох з половиною тисяч дітей, у тому числі – 117 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб відвідують заклади дошкільної освіти офлайн», - додає Оксана Яценко.

Нагадаємо, що усі функціонуючі заклади освіти нашої громади працюють із дотриманням правил безпеки в умовах воєнного часу та санітарно-гігієнічного стану. У дитячий садок беруть діток відповідно до кількості місць, в сховищі.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.