Сергій Моргунов зустрівся із майбутніми першокласниками

26 серпня 2021, 11:48

Традиційно напередодні Дня знань Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрічається з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які цієї осені вперше переступлять поріг школи. Такі зустрічі проходять у дитячих розважальних закладах міста. Цього року - це «ДиноПарк Вінниця».

Майбутні першокласники отримали матеріальну допомогу, рюкзаки та настільні набори. Дітям влаштували екскурсію у «ДиноПарк» та Подільський зоопарк.

Міський голова Сергій Моргунов поспілкувався з дітьми, поцікавився, до якого навчального закладу вони підуть, чи готові до школи. Очільник міста побажав їм вдалого навчання у школі.

«Радий нашій зустрічі напередодні важливої події у вашому житті. Зараз для вас найголовніше - здобувати знання і добре вчитися. І, звичайно, у школі у вас з’явиться багато нових друзів», - сказав Сергій Моргунов.

Серед тих, хто цього року вперше сяде за парту є і маленька вінничанка Анна Сторожук. Вона йде до першого класу в школу №11. Дівчинка уже з нетерпінням чекає Дня знань. Її переповнювали емоції від відвідування «ДиноПарку».

«Я бачила по телевізору, як динозаври всі загинули. А потім їхні кісточки знайшли і відправили до музею. Тут я не побачила нових динозаврів, бо вже раніше була в «ДиноПарку» з татом. Ці динозаври як живі, мені тут так цікаво, що я не можу передати. Он там недалеко народилося маленьке динозавренятко і воно дуже цікаве»,- поділилася враженнями майбутня першокласниця Анна Сторожук.

Катерина Петрівна та Володимир Григорович – опікуни Анни Сторожук, подякували за увагу до сім’ї та за екскурсію для дітей. Вони переконані, що малеча запам’ятає її надовго.

«Наша Анічка народилася першого вересня дуже маленькою. Її вага була менше двох кілограм. Вона була в лікарні дуже довго. Забрали ми її звідти у 1,5 місяці. Чоловік в той час був на війні, для нас це був важкий час, але ми вирішили забрати її в свою родину. Тепер ми маємо чудово дівчинку», - каже Катерина Петрівна.

Не стримує емоції і Володимир Григорович: «Це щастя в родині. Приходиш з роботи - і вона не дає спокою. Дуже добра дитина, постійно розмовляє, щось запитує, цікавиться усім».

Адміністрація «ДиноПарку» на згадку подарувала майбутнім першокласникам маленьких іграшкових динозавриків.

Довідка: На обліку служби у справах дітей перебуває 71 дитина-сирота та 174 дитини, позбавлені батьківського піклування (загалом 245 дітей). У загальноосвітніх школах, дошкільних навчальних закладах Вінницької міської територіальної громади навчаються 155 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів та прийомній сім’ї у 2021-2022 навчальному році ідуть до перших класів шкіл ВМТГ.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію