Сергій Моргунов: «Завершуємо капітальний ремонт даху школи №9 на вул. Брацлавській»

29 листопада 2021, 10:44 (Відредаговано 30 листопада 2021, 16:41)

У одній з найстаріших шкіл міста, заснованій ще 1907 року, завершують капремонт покрівлі. Зношений дах школи №9, потребував заміни. Новий – з металочерепиці. Цей матеріал досить стійкий до перепадів температур та довговічний в експлуатації. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Нове покриття не тільки захищатиме приміщення від протікань, а й забезпечить кращий рівень енергозбереження. Створення комфортних для учнів навчальних закладів – пріоритет нашої команди. Цього року, наприклад, модернізуємо чотири міські школи. Готуємо також проєктну документацію на ремонт інших – як у місті, так і на приєднаних територіях», – каже Сергій Моргунов.

Приміщення більшості вінницьких шкіл будувались без врахування стандартів енергоефективності. Тому проведення осучаснення приміщень дуже важлива справа: як для комфорту дітей, так і для економії енергоносіїв.

Крім школи №9, комплексні ремонтні роботи проводяться у школі №13, що на Максима Шимка. Тут повністю замінили покрівлю – перекрили металочерепицею, встановили нові енергозберігаючі вікна, утеплили фасад. Продовжились роботи по школі №2, а також розпочата реконструкція гімназії №23.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.