Сергій Моргунов: Завдяки проєкту «Кадетський корпус поліції» вінницьку молодь безкоштовно навчатимуть на поліцейських

25 січня 2022, 14:58

У Вінниці діє проєкт, який не має аналогів в Україні – «Кадетський корпус» Національної поліції у Вінницькій області. Курси для молоді організували з метою підготовки до вступу у виші системи МВС. 36 молодих людей вже пройшли навчання. Вінницька міська рада досить ефективно взаємодіє з поліцією, а проєкт «Кадетський корпус» синхронізується з молодіжною політикою та Стратегією «Вінниця 3.0». Сьогодні, 25 січня, у молодіжному центрі «Квадрат» обговорили перспективи продовження проєкту в 2022 році. Міський голова Сергій Моргунов поспілкувався з кадетами, які вже стали курсантами вишів, та зазначив, що муніципалітет підтримуватиме ініціативу надалі.

Вінниця вкотре демонструє свою інноваційність – і це стосується абсолютно різних сфер. Таким прикладом є і проєкт Національної поліції у Вінницькій області «Кадетський корпус». Вінницька міська рада має конструктивний досвід у реалізації спільних проєктів з Національною поліцією Вінниччини, адже має консолідоване бачення вирішення питань, що пов’язані з безпекою. Це підтверджує і той показник, що, за Муніципальним опитуванням на замовлення Міжнародного республіканського інституту, 70% вінничан-респондентів говорять про те, що відчувають себе у безпеці.

«Інновації, які впроваджує Головне управління Національної поліції Вінницької області, досить важливі для безпекової складової територіальної громади міста. «Кадетський корпус» - це вже третій спільний проєкт. Достатньо успішними є проєкти «Шкільний офіцер» та «Поліцейський офіцер громади». Також Вінниця підтримує поліцію в частині матеріально-технічного забезпечення, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Я вважаю, що «Кадетський корпус» є дійсно унікальним проєктом для Вінниці та України. Він вирішує дві цілі. Перша – молоді люди можуть спробувати себе у цій сфері і визначитися з майбутньою професією. Друга – кадети, які вирішать працювати у правоохоронних органах, будуть високомотивованими молодими людьми з відповідними морально-психологічними якостями та підготовкою. Цей проєкт однозначно синхронізується з нашою молодіжною політикою, а я хочу нагадати, що ми буквально нещодавно отримали статус «Громада дружня до дітей і молоді» від ЮНІСЕФ. Також цей проєкт синхронізується з нашою стратегією Вінниця 3.0. у контексті самореалізації молоді. Вінницька міська рада та територіальна громада завжди будуть підтримувати такі гарні ініціативи».

ГУ Національної поліції у Вінницькій області ініціювало такі підготовчі курси минулого року. 36 хлопців і дівчат вже пройшли навчання, і більшість з них продовжили здобувати освіту за фахом. Цього року набір збільшать – кадетами зможуть стати близько пів сотні молодих людей. Теоретичну та практичну підготовку вони проходитимуть впродовж трьох місяців на базі тренінгового центру поліції Вінниччини, який має сучасне оснащення.

Проєкт з підготовки майбутніх поліцейських охопить 120 шкіл Вінницького регіону. Такий підготовчий курс не лише важливий з погляду профорієнтаційної роботи, для кожної дівчини чи хлопця, хто пройде це навчання, - це додаткові навички і знання, потрібні у сучасному світі.

Сьогодні також до реалізації проєкту «Кадетський корпус поліції» приєднались ще два виші - Національна академія внутрішніх справ та Львівський державний університет внутрішніх справ, про що був підписаний відповідний меморандум.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.