Сергій Моргунов закликав депутатів міської ради вакцинуватись від COVID – 19

27 серпня 2021, 15:57 (Відредаговано 29 серпня 2021, 16:15)

Сьогодні, 27 серпня, під час чергової сесії Вінницької міської ради міський голова звернувся до депутатів та закликав їх відповідально поставитись до вакцинації, щоб вберегти Вінницю від «червоної» карантинної зони та уникнути посилення обмежень. Особистий приклад важливий, вважає очільник громади. Окрім того, депутати можуть інформувати вінничан про вакцинальну кампанію, спілкуючись зі своїми виборцями на округах.

Під час засідання сесії міський голова звернувся до депутатів та підкреслив важливість імунізації від COVID до настання чергової хвилі епідемії, яку прогнозують фахівці. Він запропонував за допомогою системи голосування з’ясувати рівень вакцинації серед колег-депутатів. Спершу ті, хто пройшов повний курс вакцинації, натиснули «за». Таких виявилось 29. Потім система визначила тих, хто отримав одну дозу вакцини, - 6 осіб. Загалом у залі було 50 депутатів.

«Реальна ситуація відповідальності депутатів щодо вакцинації бажає кращого. Ми маємо розуміти, що від нас усіх залежить, якою буде ця осінь і зима для Вінниці та вінничан. З’являються нові штами коронавірусу. Ми стоїмо на порозі достатньо серйозного виклику. Весь світ активно вакцинується, а медики говорять про те, що при досягненні 60% рівня вакцинації можна мати колективний імунітет. Якщо ми говоримо про Вінницю, наведу таку статистику: у місті проживає 389 тисяч людей, на сьогодні першу дозу отримали – 58 733, другу – 37 824 людини. Це менше 10% від загальної кількості населення. Я думаю, що працівники міської ради, та в першу чергу депутати та представники виконавчого комітету, мають щепитись і своїм прикладом заохочувати вінничан вакцинуватись. Кожен з нас має зробити свій особистий внесок у формування колективного імунітету в нашій громаді», - сказав Сергій Моргунов.

Очільник міста також нагадав про два локдауни у 2020 та 2021 роках, коли в умовах жорстких карантинних обмежень не працювали заклади торгівлі, сфери послуг, була призупинена діяльність окремих підприємств, а діти були змушені навчатись дистанційно: «Мене дуже турбує той факт, що, як показали ЗНО, онлайн-навчання не забезпечує належного рівня якості освіти. Окрім того, через карантинні обмеження страждає економіка, як наслідок зменшуються надходження до бюджету. А тільки маючи відповідний ресурс бюджету, ми можемо направляти кошти на соціальну сферу, освіту, охорону здоров’я, на підтримку нашого громадського транспорту. Шановні депутати, будьте більш відповідальні. Хто, як не ви, має бути серед людей і працювати на округах. В даному випадку – щодо необхідності імунізації від коронавірусу. Аби місто не потрапило в «червону» зону карантину. Тільки спільними зусиллями ми можемо вберегти наше місто», - зазначив Сергій Моргунов.

Також міський голова нагадав про те, що вакцинуватись у Вінниці можна щодня – у пунктах щеплень та громадських центрах вакцинації. А для щеплення колективів підприємств та організацій за заявками керівників можуть направлятись мобільні медичні бригади.

До речі, щоб заохотити вінничан щеплюватись, 27 серпня на засіданні виконкому прийняли рішення про проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Вона триватиме до кінця року. https://cutt.ly/zWokk7B.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики