Сергій Моргунов вручив призи вінничанам, які перемогли в першому розіграші акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

22 жовтня 2021, 12:44

Сьогодні, 22 жовтня, 30 вінничан, які стали переможцями першого розіграшу в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя», отримали призи від Вінницької міської ради (15 телевізорів та 15 велосипедів). Подарунки їм вручав особисто міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста подякував переможцям першого етапу розіграшу за те, що вони дбають про своє здоров’я та інших жителів громади. «Кожен з вас фактично зробив свій персональний внесок у те, щоб наша громада була максимально захищена. І це дуже важливо. Ми бачимо, як зараз стрімко ускладнюється ситуація у всьому світі і в Україні. 5 регіонів вже у «червоній» зоні. Наше місто – наразі тримається в межах «жовтого» рівня карантину. Нам не хочеться, щоб Вінниця була в «червоній» зоні, щоб був повний локдаун, коли все закрито, а транспорт не ходить. Я думаю, що всі пам’ятають березень 2020 року, весну цього року, - які були перед нами виклики. Але саме завдяки тому, що наша територіальна громада відповідальна, нам вдалося з багатьма цими викликами достойно справитись», - каже Сергій Моргунов.

Він зауважив, що влада міста продовжує робити усе, що в її силах, у боротьбі з COVID-19. Постійно підтримуючи медицину і медичних працівників. Адже здоров'я вінничан - найважливіше.

«Ми повністю забезпечуємо хворих на коронавірус містян за рахунок міського бюджету ліками, що передбачені в національному протоколі. Всі ковідні ліжка міських закладів на 100 % забезпечені киснем, необхідним для лікування та порятунку хворих на цю страшну хворобу. На сьогодні понад 91 тисяча містян вже щеплені від коронавірусу, з них понад 73 тисячі – пройшли повний курс вакцинації. Але нам усім разом потрібно далі працювати у цьому напрямку, щоб наше місто не потрапило до «червоної» зони», - сказав міський голова.

Очільник громади також зауважив, що іншого захисту, як вакцинація, просто не існує. І сьогоднішня подія, в рамках якої кожен з переможців розіграшу отримав приз, є символічною подякою за їхню свідомість.

«Під час першого етапу акції "Вакцинуйся. Збережи життя" розіграно 15 телевізорів та 15 велосипедів. Усі могли бачити, як проводився розіграш у прямому ефірі - публічно, прозоро, з використанням сервісу, що генерує випадкові числа, з дотриманням усіх стандартів. Хочу підкреслити, що міська рада також взяла на себе зобов'язання щодо сплати визначених законом податків - переможцям акції не треба буде ні про що турбуватися».

Серед 30 щасливчиків, які виграли в першому розіграші, вінничанка Крамаренко Анна Михайлівна. Вона отримала телевізор.

«Дуже задоволені подарунком. Мені знайома скинула у Фейсбук список переможців: дивлюсь, а там моє прізвище! Я спочатку навіть не повірила. Згодом мені зателефонували і сказали, що дійсно я перемогла. Ми за вакцинацію. Вся моя родина вакцинована. Це зараз єдиний захист від коронавірусу. Але тут окрім імунітету, здобули ще й приємним бонус, справжній подарунок. Нам дуже потрібен телевізор. Вже навіть вирішили, де його розташувати. Ми щасливі. Дякуємо».

Валентин Кудря виграв велосипед. Приз прийшов забирати зі своїми дітьми.

«Ми з дружиною вже давно щепились препаратом «AstraZeneca». Коли дізнався про акцію, я не вірив, що виграю. Але вирішив зареєструватися, а раптом пощастить?! І пощастило. Спочатку, коли друзі скинули мені список переможців, я думав, що вони мене розігрують. Але коли зателефонували вже прийти забрати подарунок, то я був дуже радий. На велосипеді кататимемося містом разом з дітьми. Я ставлюся позитивно до таких акцій. Вакцинувався, а тобі ще й приз вручили. Це класно. Я думаю, що така акція дійсно може заохотити людей щеплюватися від ковіду. Вважаю, що краще запобігти хворобі, аніж лікувати».

Нагадаємо, наступний етап розіграшу відбудеться 15 листопада. Під час якого також розіграють 15 телевізорів та 15 велосипедів. А у фінальному, третьому: 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала 1 вересня. Участь у ній можуть взяти люди, які зареєстровані на території ВМТГ та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації.

Щоб зареєструватись в акції, необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики