Сергій Моргунов вручив призи переможцям фінального розіграшу загальноміської акції « Вакцинуйся. Збережи життя»

21 грудня 2021, 13:10 (Відредаговано 21 грудня 2021, 16:20)

21 грудня вінничани, які стали переможцями третього, фінального розіграшу в рамках загальноміської акції «Вакцинуйся. Збережи життя», отримали призи від Вінницької міської ради (20 телевізорів, 20 велосипедів і суперприз – автомобіль). Загалом в акції зареєструвались 28147 вінничан, які пройшли повний курс вакцинації.

Перш ніж переможці отримали призи, до них звернувся Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він розповів, що до початку акції, яка стартувала у громаді 1 вересня, лише 12% дорослого населення пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. А сьогодні вже 134 525 вінничан отримали щеплення двома дозами (це 45% від дорослого населення), а загалом хоча б першу дозу вакцини отримали 151 975 людей – більше 50, 7%.

«Я хочу подякувати вам за таку відповідальну позицію до свого здоров’я, до здоров’я своїх рідних і близьких. Мета акції «Вакцинуйся. Збережи життя» - стимулювати містян до імунізації. На сьогоднішній день у всьому світі доведено, що без колективного імунітету нам цю пандемію не перемогти. Ми бачимо, що осінній період був складний з точки зору навантаження на систему охорони здоров’я Вінниці, як і всієї України. Але саме завдяки тому, що дуже багато людей вакцинувались, нам вдається зберігати баланс і зменшувати це навантаження. Ми розпочали акцію «Вакцинуйся. Збережи життя» 1 вересня. Важливо те, що була достатньо велика активність участі в акції. Було зареєстровано 28147 вінничан, які до неї долучилися. Я хочу побажати вам здоров’я, благополуччя, щоб у вас завжди були позитивні емоції. Бажаю, щоб ви пишалися нашим рідним містом. І завжди пам’ятали, що тільки разом ми можемо подолати будь-які кризи і будь-які перешкоди»,- сказав міський голова Сергій Моргунов.

Серед переможців, які виграли телевізор, вінничанка Тетяна Володимирівна Найда. Вона розповіла, що в акції її зареєструвала онучка, вона і повідомила бабусі радісну новину про перемогу. «Ніколи не очікувала, що можу щось виграти. Я за свої 63 роки нічого не вигравала. Внучка мене в останні хвилини зареєструвала в акції. А тут мені сповістили, що я виграла телевізор. Я була в шоці. Телевізор поставлю у своїй кімнаті, буду дивитися улюблені передачі. Я дуже вдячна меру міста Сергію Анатолійовичу Моргунову і міській раді, що вони організували таку акцію. Міський голова дуже хвилюється за людей і робить свято для вінничан».

А вінничанка Тетяна Чечелюк виграла велосипед до свого дня народження. «У мене 18 грудня день народження. А напередодні я дізналася, що виграла велосипед. На такий подарунок навіть не очікувала, це був справжній сюрприз. Дуже приємно отримувати такі подарунки від міської ради. А вакцинувалася не для участі в акції, а для здоров’я».

Володарем суперпризу, – автомобіля Toyota Corolla, – став вінничанин Артур Смілянець. Він студент, навчається в магістратурі Донецького національного університету імені Василя Стуса. «Я вакцинувався наприкінці жовтня, адже впевнений, що щеплення може вберегти від коронавірусу. Зареєструвався до участі в акції й забув про це, бо до цього часу я нічого не вигравав. Я не сподівався на виграш, а тут суперприз - автомобіль. Права маю вже чотири роки, є стаж водіння. Велика подяка. Я щасливий. Дякую міській раді за такий подарунок».

Довідка:

Участь в акції «Вакцинуйся. Збережи життя» могли взяти усі жителі Вінницької міської територіальної громади та внутрішньо переміщені особи, які задекларовані до сімейних лікарів закладів охорони здоров'я, віком від 16 років, та які на момент проведення розіграшів пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. За винятком депутатів Вінницької міської ради та працівників її виконавчих органів.

Під час попередніх розіграшів, вінничани змагались за 30 телевізорів та 30 велосипедів. Третій, фінальний розіграш 17 грудня проходив у два етапи. У першому розіграли 20 телевізорів та 20 велосипедів, а у другому – автомобіль.

Визначення переможців відбулося автоматично шляхом жеребкування через відомий міжнародний електронний сервіс random.org - система автоматично сформувала список переможців. Усі розіграші в рамках акції відбувались публічно – в прямому ефірі.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики