Сергій Моргунов вручив призи 30 вінничанам - переможцям другого розіграшу в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

18 листопада 2021, 13:09 (Відредаговано 18 листопада 2021, 15:16)

18 листопада 30 вінничан, які стали переможцями другого розіграшу в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя», отримали призи від Вінницької міської ради (15 телевізорів та 15 велосипедів). У розіграші другого етапу акції зареєструвались 17 475 вінничан, які пройшли повний курс вакцинації. Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала 1 вересня.

Перш, ніж переможці отримали призи, до них звернувся Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він подякував учасникам акції за те, що вони зробили щеплення від COVID, адже вони захистили себе і своїх рідних від цієї страшної хвороби.

«Хочу подякувати вам за вашу відповідальну позицію до свого здоров’я, здоров’я ваших рідних, близьких, знайомих. Саме від позиції таких людей, як ви, залежить ситуація у Вінниці, яка пов’язана з викликами по коронавірусу. На жаль, на сьогоднішній день ми в «червоній» зоні, але одна з причин, чому ми потрапили до цієї карантинної зони, це недостатня активність щодо вакцинації вінничан. На сьогоднішній день першою або двома дозами щепились 127 701 містянин, повний курс щеплень двома дозами у Вінниці пройшли 94 333 мешканці – це 31,4% від дорослого населення Вінницької міської територіальної громади. Для колективного імунітету цього замало. Ми закликаємо усіх вінничан: прошу вас пояснювати це своїм близьким і знайомим, які ще не встигли зробити щеплення, щоб вони вакцинувались. Тоді у нас з’явиться можливість вийти з «червоної» зони. І, відповідно, зможе працювати економіка, громадський транспорт. І головне - не буде серйозного навантаження на систему охорони здоров’я», - зазначив Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що нині ситуація вкрай напружена, адже штам «Дельта», який зараз прогресує в Україні, значно заразніший та агресивніший, а перебіг захворювання відбувається набагато важче. «Лікарі роблять усе можливе, ми, зі свого боку, додатково закуповуємо обладнання, забезпечуємо ліками. Але важливо інше - щоб люди не хворіли. Саме вакцинація - один з таких елементів. Я дякую вам за вашу позицію, за те, що ви є патріотами нашого міста, ви вболіваєте за своє здоров’я і всієї Вінниці», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Вісімдесятирічна вінничанка Сидоріна Валентина Федорівна серед 30 щасливчиків, які виграли в другому розіграші, їй дістався велосипед. Радіє дарунку і переможниця, і її онук Максим, адже на двоколісному буде їздити він.

«Ми зареєструвалися в акції, але при першому розіграші нічого не виграли. А вже в другому розіграші наша бабуся виграла велосипед. Це було дуже неочікувано. Ми дуже задоволені подарунком. Ми впевненні, що такі акції заохочують людей імунізуватися, аби зберегти своє життя та тих, хто нас оточує», - розповідає Максим Коваленко.

Анастасія Дідоренко вакцинувалась задовго до початку акції, адже впевнена, імунізація вбереже її від хвороби. Коли почула про розіграш – зареєструвалась, і як приємний бонус виграла телевізор.

«Коли я дізналася, що моє прізвище у списку переможців – я не повірила. Мені написала про це моя знайома. Я взагалі й забула, що заповнила анкету. Дуже приємно, що те, що ти робиш для себе в першу чергу, тебе ще й заохочують це робити. Тобто ти отримуєш винагороду за те, що ти зробив для свого здоров’я, для рідних, для близьких і взагалі для Вінниці. Це круто, що є така ініціатива. В інших містах про такі акції я не чула. І я пишаюсь тим, що у нашій Вінниці є такі акції», - говорить вінничанка Анастасія Дідоренко.

Довідково:

Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала 1 вересня. Участь у ній можуть взяти люди, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації. У розіграші другого етапу акції «Вакцинуйся! Збережи життя» зареєструвались 17 475 вінничан, які отримали дві дози антиковідних вакцин.

За допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування відібрали 30 переможців, які отримали 15 телевізорів та 15 велосипедів. Міська рада взяла на себе зобов'язання щодо сплати визначених законом податків - переможцям акції не треба буде ні про що турбуватися.

Наступний розіграш відбудеться 17 грудня: серед подарунків – 20 телевізорів та 20 велосипедів, а також суперприз – автомобіль.

Щоб зареєструватись в акції, необхідно перейти за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики